Wegewijka, zestaw, 4 szt., koala

76.00 66.88

Wegewijki – zestaw 4 szt. W skład zestawu wchodzi wegewijka:

  • ok. 30 cm x 30 cm, z metką,
  • ok. 25 cm x 25 cm, z metką,
  • ok. 20 cm x 20 cm, z metką,
  • ok. 13 cm x 13 cm, bez metki.

 

9 w magazynie

Qty:
Porównaj produkty

Opis

Wegewijka, zestaw, 4 szt., koala

Wegewijka (woskowijka wykonana w 100% ze składników wegańskich) to tkanina odpowiednio przygotowana oraz nasączona woskiem roślinnym. W naszych Wegewijkach w celu poprawy właściwości wosku, stosujemy także żywicę drzewną oraz olejek jojoba. Udało nam się uzyskać idealną proporcję, dzięki której nasza wegewijka ma identyczne właściwości jak woskowijka z wosku pszczelego. Nasze Wegewijki są ręcznie robione, z największą starannością, tylko i wyłącznie z materiałów naturalnych, a więc ulegają kompostowaniu. Ponadto, Wegewijkę, która straciła swoje właściwości można z powodzeniem odnowić. Wyślij do nas pocztą swoją wysłużoną (zakupioną u nas) Wegewijkę, dokonaj zakupu w sklepie internetowym „Matka i córy”, a my bezpłatnie ją odnowimy i wyślemy do Ciebie wraz z zamówionymi produktami. /Regulamin promocji „Nowe życie starej Wegewijki” tutaj/. Możesz spróbować też samodzielnie odnowić Wegewijkę (pod warunkiem, że nie jest ona bardzo zniszczona), umieszczając ją pomiędzy dwoma arkuszami papieru do pieczenia i prasując po papierze.
Wegewijka z powodzeniem zastępuje folię plastikową oraz folię aluminiową, dzięki czemu ograniczysz ilość produkowanych odpadów. Używaj do pakowania, zawijania (nie nadaje się do produktów mokrych), a także zakrywania szklanek, misek lub innych pojemników. Ponieważ Wegewijka nie lubi wysokich temperatur, nie nadaje się do owijania gorących produktów oraz stosowania w mikrofalówce.
Wegewijki wykonane są ze 100% bawełny. Każdy z zakupionych przez nas materiał posiada certyfikat OECO-TEX Standard 100. Materiał do wykonania Wegewijki został najpierw wyprany przy użyciu orzechów piorących oraz wyprasowany. W skład naszych Wegewijek wchodzą naturalne woski roślinne (Candelilla oraz sojowy), żywica drzewna, a także olejek jojoba.

Wykonanie:
Wegewijka (woskowijka wykonana w 100% ze składników wegańskich)

Oferujemy zestaw 4 wegewijek o wymiarach ok.: 30 cm x 30 cm; 25 cm x 25 cm; 20 cm x 20 cm
oraz 13 cm x 13 cm.
Podczas tworzenia naszych wyrobów dokładamy wszelkich starań, by ograniczyć ilość powstających odpadów. Dlatego, aby nie wytwarzać niepotrzebnych ścinków materiałów, przed wycięciem każdej wegewijki dokładnie dopasowujemy jej wymiary do szerokości materiału. W związku z tym podane wyżej wymiary są orientacyjne. Twoja wegewijka może być nieznacznie mniejsza (do ok. 0,5 cm) lub trochę większa (kilka cm).
Produkt polski, ręcznie wykonany, w 100% wegański.

Skład:

materiał 100% bawełna (certyfikat OECO-TEX Standard 100), naturalne woski roślinne
(Candelilla oraz sojowy), żywica drzewna, a także olejek jojoba.

Produkt ręcznie robiony, 100% wegański.
Pielęgnacja:

Wegewijki nie lubią wysokiej temperatury oraz silnych detergentów. Myj je w letniej/ciepłej wodzie z użyciem delikatnego mydła, płynu do mycia naczyń lub w roztworze sporządzonym z orzechów piorących.

 

Dodatkowe informacje

Waga0.082 kg
Wymiary18 × 10 × 1 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.