fbpx

O nas

Poznaj nas

Jesteśmy rodziną. Jak sama nazwa wskazuje, nasz zespół tworzą matka i dwie córy. Jednak swój udział w tworzeniu firmy wnoszą także inni członkowie rodziny. Jeszcze do niedawna każda z nas prowadziła swoje własne życie i  pracowała w innym mieście. Nagłe zawirowania wprowadziły diametralne zmiany w naszym życiu i w nas samych. Ambitny pomysł Wioli, by założyć rodzinną firmę, której przyświeca idea troski o środowisko naturalne oraz która wykorzystuje nasze pasje i umiejętności, stał się naszą rzeczywistością. Głównym celem, jaki sobie stawiamy, jest uświadamianie potrzeby ograniczenia produkcji odpadów oraz stworzenie produktów, które nie tylko przyczynią się do minimalizacji ilości powstających śmieci, ale będą także pięknie wyglądać. Każdego roku produkowane jest 311 mln ton plastiku, z czego 10 mln ton trafia do mórz i oceanów. Sprzeciwiamy się temu i bierzemy sprawy w swoje ręce. Chcemy być ZMIANĄ i w te zmiany wciągnąć Ciebie oraz innych ludzi, dlatego „Matka i córy” istnieją i DZIAŁAJĄ. Działaj i Ty! Zatroszczmy się o naszą wspólną Matkę Ziemię.

Matka Ania

Matka Ania – silna, odważna kobieta. Najważniejsza dla niej jest rodzina, dla niej zawsze będziemy małymi córuniami. Z wykształcenia technolog żywienia, z pasji krawcowa. To właśnie ona z tkanin, starych firan i wszelkich innych materiałów szyje nasze cudeńka (chociaż dziewczyny też, już ją gonią). Wizje swoich córuń przy pomocy maszyny przekuwa w realne projekty (nie raz załamując ręce). W wolnej chwili znika w swoim ogrodzie

resize_mama

Córa Beti

Córa Beti – miłośniczka wszelakiej zieleni, tej w domu i ogrodzie, a przede wszystkim w naturalnym środowisku. Spotkacie ją z całą rodziną na działce, w lesie lub na łące. Potem wraca do domu z różnymi warzywami, owocami, grzybami i ziołami, a następnie zaprawia i suszy. Przetwory i herbatki od Beatki znane są w kręgach naszych znajomych. Lubi robić dużo, nigdy się nie nudzi, zawsze można na niej polegać, dlatego jest idealnym członkiem naszego zespołu.

Córa Wiola

Na koniec druga córa, czyli Wiola, inicjatorka naszej działalności. Od dziecka nad wyraz żywiołowa. Jej pasja to wspinaczka. Weganka, od lat aktywistka w dziedzinie ochrony środowiska i nie tylko. Całe serce wkłada w idee naszej działalności i marzy, że pewnego dnia organizacje ekologiczne nie będą musiały istnieć, bo nie będzie takiej potrzeby.

resize_wiola
X